Tato webová stránka používá cookies. Cookies mohou být použity pro marketingové účely, statistické a přizpůsobení služeb individuálním potřebám uživatele. V nastavení webového prohlížeče, který používáte, můžete změnit způsob nakládání se soubory cookies. Používání této webové stránky bez změny nastavení souborů cookies znamená, že budou uloženy do paměti. Další informace
Souhlasím s používáním Cookies
Zavoláme Vám
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo a zvolte si datum a čas. Náš operátor se Vám ozve.
OBCHODNÍ ZÁSTUPCI
Obchodní zástupce Jakub Picka +420 778 075 658 jakub.picka@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Petr Severa +420 777 826 988 petr.severa@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Pavel Janeš +420 777 325 811 pavel.janes@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Pavel Říha +420 778 074 801 pavel.riha@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Josef Paclt +420 775 588 926 josef.paclt@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Eva Posejpalová, DiS. +420 608 490 936 eva.posejpalova@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Adam Frydrych +420 608 882 742 adam.frydrych@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Jindřich Hora +420 608 847 709 jindrich.hora@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Jan Oppelt +420 608 750 116 jan.oppelt@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Josef Nasler +420 775 588 573 josef.nasler@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Jakub Konya +420 608 720 083 jakub.konya@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Roman Svoboda +420 608 611 031 roman.svoboda@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Ondřej Hošek +420 608 536 443 ondrej.hosek@jmautodily.cz
Obchodní zástupce Rudolf Mähner +420 608 930 868 rudolf.mahner@jmautodily.cz
 
PROVOZNÍ A OSTATNÍ KONTAKTY
Fakturace Petra Tichá +420 355 330 839 petra.ticha@jmautodily.cz
Vratkové oddělení Lucie Poláková +420 355 330 839 lucie.polakova@jmautodily.cz
Reklamace Marie Šafránková +420 355 330 839 marie.safrankova@jmautodily.cz
Centrální sklad Jaroslav Králič +420 355 330 861 jaroslav.kralic@jmautodily.cz
Produkt Manažer Viktor Šoltés +420 355 330 808 viktor.soltes@jmautodily.cz
Obchodní oddělení Jaroslav Králič +420 355 330 837 jaroslav.kralic@jmautodily.cz
Marketingové oddělení Marek Bochníček +420 355 330 836 marek.bochnicek@jmautodily.cz
Specialista OE dílů Jitka Laštůvková +420 355 330 834 jitka.lastuvkova@jmautodily.cz
Garážová technika Václav Kuboň +420 602 187 228 vaclav.kubon@jmautodily.cz
 
REGIONÁLNÍ MANAŽEŘI
Regionální manažer obchodu Václav Kuboň +420 602 187 228 vaclav.kubon@jmautodily.cz
Regionální manažer obchodu Marcel Michl +420 774 020 030 marcel.michl@jmautodily.cz
Regionální manažer provozu Martin Brož +420 777 183 773 martin.broz@jmautodily.cz
Regionální manažer provozu Jaroslav Němeček +420 777 544 583 jaroslav.nemecek@jmautodily.cz
 
VEDENÍ SPOLEČNOSTI
Jednatel společnosti Marek Bochníček +420 355 330 836 marek.bochnicek@jmautodily.cz
Finanční ředitel Klára Bochníčková +420 355 330 836 klara.bochnickova@jmautodily.cz
Provozní ředitel Ing. Aleš Hübsch +420 355 330 837 ales.hubsch@jmautodily.cz
Obchodní ředitel Lukáš Růžička +420 773 544 454 lukas.ruzicka@jmautodily.cz
Personální oddělení Klára Bochníčková +420 355 330 836 klara.bochnickova@jmautodily.cz
Asistentka vedení společnosti Petra Šoltésová +420 355 330 836 petra.soltesova@jmautodily.cz
IT oddělení Jiří Dimitrov +420 355 330 809 jiri.dimitrov@jmautodily.cz